Wedstrijden - Matches 19 & 20/03/2016

Zaterdag - Samedi 19/03/2016 & Zondag - Dimanche 20/03/2016

Zat. 15:00 - Dames / Dames

 
Zon. 15:00 - Heren / Messieurs
 2 - 1 

 2 - 4 

 


Date Rendez-vous Début Compétition Match Résultat Lieu
19/03/2016 23:30 00:00 Field U12 B2 - Bye - BAUDOUIN
19/03/2016 08:00 08:30 Field R2 U14 B3 - AALS1 - BAUDOUIN
19/03/2016 08:25 09:30 Field R2 GANT1 - U12 B1 - GANTOISE
19/03/2016 08:40 10:00 Field R2 WARE1 - U8 B2 - WAREGEM SPORT CENTER
19/03/2016 09:15 10:00 Field R2 U16 B1 - BRAX2 - BAUDOUIN
19/03/2016 09:05 10:00 Field R2 BRAX3 - U14 B2 - BRAXGATA
19/03/2016 10:05 10:30 Field R2 BRAX2 - U12 G2 - BRAXGATA
19/03/2016 09:05 10:30 Field R2 BRUG2 - U8G2 - BRUGGE
19/03/2016 09:25 10:30 Field R2 INDI1 - U8 G1 - INDIANA
19/03/2016 10:05 11:00 Field R2 HERM2 - U9 G1 - RENAIX
19/03/2016 10:30 11:30 Field R2 BEER3 - U8 B1 - BEERSCHOT
19/03/2016 11:00 11:30 Field R2 U14 G1 - ANTW2 - BAUDOUIN
19/03/2016 10:10 11:30 Field R2 TEMS2 - U16 B3 - TEMSE
19/03/2016 09:55 11:30 Field R2 ANTW2 - U16 G1 - ANTWERP
19/03/2016 11:10 12:30 Field R2 ANTW2 - U7 B1 - ANTWERP
19/03/2016 12:30 13:00 Field R2 U12 G1 - ANTW2 - BAUDOUIN
19/03/2016 12:05 13:00 Field R2 BRAX1 - U14 B1 - BRAXGATA
19/03/2016 12:30 13:00 Field R2 U10 G1 - MECH1 - BAUDOUIN
19/03/2016 12:35 13:30 Field R2 BRAX2 - U9 B1 - BRAXGATA
19/03/2016 13:30 14:00 Field R2 U10 G2 - TEMS1 - BAUDOUIN
19/03/2016 13:30 14:00 Field R2 U10 B1 - HERA1 - BAUDOUIN
19/03/2016 12:55 15:00 Field INDI1 - DN2 - INDIANA
19/03/2016 14:30 15:00 Field R2 U10 B2 - BSBL1 - BAUDOUIN
19/03/2016 15:15 16:00 Field R2 U16 B2 - BSBL1 - BAUDOUIN
19/03/2016 16:45 17:30 Field R2 U19 B1 - RASA2 - BAUDOUIN
19/03/2016 17:45 19:00 Field R2 HRes1 - LARA2 - BAUDOUIN
20/03/2016 09:30 10:00 Field R2 JV1 - LEOP1 - BAUDOUIN
20/03/2016 13:15 14:30 Field DRAG4 - DR2 - DRAGONS.
20/03/2016 13:30 15:00 Field HN1 - UCCL1 - BAUDOUIN
20/03/2016 15:10 17:00 Field GANT3 - HReg1 - GANTOISE
21/03/2016 19:25 20:30 Field INDI1 - GL2 - INDIANA
21/03/2016 20:00 20:30 Field GL1 - KEER2 - BAUDOUIN
21/03/2016 19:25 20:30 Field INDI2 - GL3 - INDIANA
21/03/2016 20:10 21:15 Field INDI2 - GL2 - INDIANA
21/03/2016 20:10 21:15 Field INDI1 - GL3 - INDIANA
21/03/2016 20:45 21:15 Field GL1 - KEER1 - BAUDOUIN