NL
FR
Ball Boys / Girls
07/10/2017
Lidgelden 2017-2018
12/06/2015
Agenda Events 2017-2018
18/08/2017
Hockeystages Herfstvakantie 2017
29/05/2017
News Augustus 2017
18/08/2017
Start2Hockey Hockey...ook iets voor u?
28/08/2017
BE-Gold-selectie
02/06/2017
25/10/2017 14:00-17:00
Halloween PArty Pannekoek / Crèpe
30/10/2017 - 03/11/2017
Stages Herfst / Toussaint 2017
10/11/2017 18:00-23:59
After work
12/11/2017 11:45-16:45
Ballboys U 16 B 2
29/11/2017 14:00-17:00
Sinterkmlaas - Sint-Nicolas
09/12/2017 14:00-22:00
MArhé de Noël - Kerstmarkt

Gelieve hierna het traininschema te vinden voor het seizoen (vanaf maandag 21/08/2017 voor U14-U16-U19 / vanaf vrijdag 1/09/2017 voor U9-U10-U11-U12 / vanaf woensdag 6/09/2017 voor U5-U6-U7-U8)

Om  een vlot verloop van de trainings te garanderen, vragen we u 

  • Om 10 minuten op voorrand aan te komen
  • Ten laatste op het einduur het terrein te verlaten. 
Als ouder zijn de training momenten ook interessant om bijkomende informatie met de andere ouders uit te wisselen of om afspraken te maken voor de komende matchen.
 
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
23/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/10/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
25/10/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
25/10/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
25/10/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/10/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/10/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
25/10/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
25/10/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/10/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/10/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/10/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
27/10/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
27/10/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
27/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
27/10/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/10/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/10/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/10/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/10/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
31/10/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
31/10/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
01/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
01/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
01/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
01/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
01/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
01/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
01/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
01/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
01/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
01/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
01/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
01/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
02/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
02/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
03/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
03/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
03/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
03/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
03/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
03/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
06/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
06/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
06/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
06/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
07/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
08/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
08/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
08/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
08/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
08/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
08/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
08/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
08/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
08/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
08/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
08/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
08/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
09/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
09/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
10/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
10/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
10/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
10/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
10/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
10/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
13/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
13/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
13/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
13/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
14/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
15/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
15/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
15/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
15/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
15/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
15/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
15/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
15/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
15/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
15/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
15/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
15/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
16/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
16/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
17/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
17/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
17/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
17/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
17/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
17/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
20/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
20/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
20/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
20/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
21/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
22/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
22/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
22/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
22/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
22/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
22/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
22/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
22/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
22/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
22/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
22/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
22/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
23/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
24/11/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
24/11/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
24/11/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
24/11/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
24/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
24/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
27/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
27/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
27/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
27/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
28/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
29/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
29/11/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
29/11/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
29/11/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
29/11/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
29/11/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
29/11/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
29/11/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
29/11/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
29/11/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
29/11/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
29/11/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/11/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
30/11/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
01/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
01/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
01/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
01/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
01/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
01/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
04/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
04/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
04/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
04/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
05/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
05/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
06/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
06/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
06/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
06/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
06/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
06/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
06/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
06/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
06/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
06/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
06/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
06/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
07/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
07/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
08/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
08/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
08/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
08/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
08/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
08/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
11/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
11/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
11/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
11/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
12/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
12/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
13/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
13/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
13/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
13/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
13/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
13/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
13/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
13/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
13/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
13/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
13/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
13/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
14/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
14/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
15/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
15/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
15/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
15/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
15/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
15/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
18/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
19/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
20/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
20/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
20/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
20/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
20/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
20/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
20/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
20/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
20/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
21/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
21/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
22/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
22/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
22/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
22/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
22/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
22/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
25/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
26/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
27/12/2017 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
27/12/2017 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
27/12/2017 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/12/2017 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/12/2017 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
27/12/2017 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
27/12/2017 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
27/12/2017 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
27/12/2017 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
27/12/2017 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
27/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
28/12/2017 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
28/12/2017 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
29/12/2017 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
29/12/2017 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
29/12/2017 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
29/12/2017 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
29/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
29/12/2017 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
01/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
01/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
01/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
02/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
02/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
03/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
03/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
03/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
03/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
03/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
03/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
03/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
03/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
03/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
03/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
03/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
03/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
04/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
04/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
05/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
05/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
05/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
05/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
05/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
05/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
08/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
08/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
08/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
09/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
09/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
10/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
10/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
10/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
10/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
10/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
10/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
10/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
10/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
10/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
10/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
10/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
10/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
11/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
11/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
12/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
12/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
12/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
12/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
12/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
12/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
15/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
15/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
15/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
16/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
16/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
17/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
17/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
17/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
17/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
17/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
17/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
17/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
17/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
17/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
17/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
17/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
17/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
18/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
18/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
19/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
19/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
19/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
19/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
19/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
19/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
22/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
22/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
23/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
24/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
24/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
24/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
24/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
24/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
24/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
24/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
24/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
24/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
25/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
25/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
26/01/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
26/01/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
26/01/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
26/01/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
26/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
29/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
29/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
30/01/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
30/01/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
31/01/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
31/01/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
31/01/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
31/01/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
31/01/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
31/01/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
31/01/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
31/01/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
31/01/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/02/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/02/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/02/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/02/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/02/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/02/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/02/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/02/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/02/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/02/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/02/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/02/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/02/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
01/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
02/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
02/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
02/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
05/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
05/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
06/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
06/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
07/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
07/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
07/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
07/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
07/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
08/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
09/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
09/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
09/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
12/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
12/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
13/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
13/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
14/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
14/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
14/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
14/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
14/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
15/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
16/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
16/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
16/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
19/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
19/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
20/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
20/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
21/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
21/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
21/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
21/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
21/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
22/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
23/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
23/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
23/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
26/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
26/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
27/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
27/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
28/03/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
28/03/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
28/03/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
28/03/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/03/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/03/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
28/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
29/03/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/03/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
30/03/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
30/03/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
30/03/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
30/03/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
03/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
04/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
04/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
04/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
04/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
04/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
04/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
04/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
04/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
05/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
05/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
06/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
06/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
06/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
06/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
06/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
10/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
11/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
11/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
11/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
11/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
11/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
11/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
11/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
11/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
12/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
12/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
13/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
13/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
13/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
13/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
17/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
18/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
18/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
18/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
18/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
18/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
18/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
19/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
19/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
20/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
20/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
20/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
20/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
20/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
24/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
25/04/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/04/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
25/04/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
25/04/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
25/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
25/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
25/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
26/04/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
26/04/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
27/04/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
27/04/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
27/04/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
27/04/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/04/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
01/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
01/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
02/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
02/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
02/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
02/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
02/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
02/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
02/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
03/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
03/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
04/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
04/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
04/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
04/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
07/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
07/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
08/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
08/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
09/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
09/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
09/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
09/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
09/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
09/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
09/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
10/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
10/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
11/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
11/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
11/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
11/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
14/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
14/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
15/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
15/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
16/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
16/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
16/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
16/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
16/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
16/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
16/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
16/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
16/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
17/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
17/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
18/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
18/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
18/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
18/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
18/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
21/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
21/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
22/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
22/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
23/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
23/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
23/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
23/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
23/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
23/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
23/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
23/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
23/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
24/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
24/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
25/05/2018 17:00 17:00 18:00 U 9 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U9 Boys 2 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Boys 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U 10 Girls 1 - Classic
25/05/2018 16:45 17:00 18:00 U11 Girls 1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U 11 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B1 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 B2 - Classic
25/05/2018 17:45 18:00 19:00 U12 G1 - Classic
25/05/2018 19:15 19:00 20:30 U14B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B2 - Classic
25/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
28/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
28/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
29/05/2018 18:30 19:00 20:30 DN2 - Classic
29/05/2018 20:00 20:30 22:30 HN1 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 1 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Girls 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U8 Boys 1 - Classic
30/05/2018 13:30 13:30 14:30 U8 Boys 2 - Classic
30/05/2018 13:15 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 9 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U9 Boys 2 - Classic
30/05/2018 14:30 14:30 16:00 U 10 Boys 1 - Classic
30/05/2018 14:15 14:30 16:00 U 10 Girls 1 - Classic
30/05/2018 14:15 14:30 16:00 U11 Girls 1 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U 11 B1 - Classic
30/05/2018 16:15 16:00 17:30 U12 B1 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 B2 - Classic
30/05/2018 15:45 16:00 17:30 U12 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16 G1 - Classic
30/05/2018 17:15 17:30 19:00 U14B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U16B2 - Classic
30/05/2018 18:45 19:00 20:30 U19 G1 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 LD1 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
30/05/2018 20:30 20:30 22:00 GL1, GL2, GL3 - Classic
30/05/2018 20:15 20:30 22:00 U19B3 - Classic
06/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
06/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
13/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
20/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
27/06/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
04/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
11/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
18/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
25/07/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
01/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
08/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
15/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic
22/08/2018 00:00 13:30 14:30 U5-U6 - Classic